Top Gun: Maverick

Bylo na čase. Milovníci evergreenu mezi filmy stále očekávali, zda se Tom Cruise opět objeví v roli Mavericka. Dočkali jsme se! Ani já jsem si tuto filmovou novinku nemohla nechat ujít.

James Corden by mohl vyprávět

Pokud sledujete oblíbenou The Late Late Show s Jamesem Cordenem, určitě jste zaznamenali díl, ve kterém se Tom Cruise sešel s Jamesem, aby se společně proletěli letadlem. Možná nevíte, že Tom má skutečně pilotní průkaz na celou řadu letadel.

Video s oblíbeným komikem začíná tak, že se společně proletí v historickém letadle. James, i vzhledem ke svým tělesným proporcím, není příliš nadšen z omezeného prostoru letadla. Druhý den jej Tom vezme do stíhačky, což je samozřejmě ještě větší peklo, než v klasickém letadle. Lepší reklamu si před časem Top Gun: Maverick nemohl přát. Tom se představil jako skutečný profík.

Příběh, který stojí zato vykládat dál

V roce 1986 jsme poprvé uviděli filmový hit Top Gun. Od té doby se samozřejmě jeho hlavní hrdinové poněkud změnili. Například Kelly McGillis, kterou jste zaznamenali v hlavní ženské roli, se do letošní premiéry nedopracovala. Podle svých slov vypadá až příliš na svůj věk, takže ji neobsadili.

Od příběhu očekávejte vše, co jen můžete. Opět to bude hodně létat, opět to bude mít silný příběh. Už jen proto, že Tom Cruise ve filmu snad nezestárnul, se stojí zato přijít podívat na pokračování oblíbeného filmu. Těště se na Hornety i Albatrosy a na nový příběh, který si pro vás scénáristé přichystali.

Nečekala jsem od tohoto filmu vůbec nic, jen pohodovou podívanou. Nesrovnávám jej se snímkem několik desítek let starým, proto jsem spokojená. Do kina si ráda chodím odpočinout od starostí všedních dnů.